25 Styczeń przez rychnow

Zabawa noworoczna

20 stycznia uczniowie Szkoły Podstawowej w  Rychnowie wzięli udział w zabawie  noworocznej. Choinka szkolna, która na stałe wpisana jest do kalendarza imprez i uroczystości, była niezmiernie ważnym przeżyciem. Wszyscy uczestnicy zabawy mieli  świetne humory i dali się porwać  wesołym rytmom. Niemałą atrakcją dla najmłodszych było malowanie twarzy. Każdy maluch miał okazję zamienić swoją buźkę w pieska, kotka, motylka czy spidermana, za co bardzo dziękujemy pani Małgorzacie Agaciak i pani Renacie Kościelak.  Balonowe cuda powstawały  w rękach pani Justyny Filipowicz. Modelowanie balonami okazało się świetną zabawą wywołującą wiele radości wśród dzieci i doskonale sprawdziło się na naszej choince. Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych zabaw okazały się szaleństwa z kolorową chustą animacyjną i w tej dziedzinie specjalistami okazali się pan Tomasz Zdanowicz i pani Sylwia Wawrzyniak.  W czasie choinki odbyło się również szereg innych ciekawych zabaw i konkursów za przeprowadzenie, których w szczególności  dziękujemy pani Alicji Kwiryng i pani Emilli Kulas.   Rada Rodziców przygotowała również przepyszny poczęstunek, który był miłym przerywnikiem po wyczerpujących pląsach przy muzyce.  Szczegolne podziękowania kierujemy również w stronę pana Macieja Prusa, który zajmował się oprawą muzyczną. Odwiedził nas  też św. Mikołaj, oczywiście z dużym workiem prezentów. Wiadomo, że w naszej szkole są najgrzeczniejsze dzieci, więc wszystkie otrzymały prezenty. Uczniowie bawili się wyśmienicie.  Wspomnienia tych miłych chwil na długo zagoszczą w ich pamięci. Dziękujemy rodzicom za ogrom pracy włożony w przygotowanie tak fantastycznej zabawy.