12 Czerwiec przez rychnow

Wyróżnienie naszego ucznia w konkursie plastycznym " Świat dziecka"

1 czerwca nasz uczeń Filip Jopek z klasy IV udał się wraz z rodzicami do Galerii Tarasin w Kaliszu, by odebrać wyróżnienie w konkursie plastycznym „Świat dziecka”. Jak co roku prace naszych uczniów są dostarczane na ten konkurs. Wreszcie udało się. Mamy wyróżnienie. Należy nadmienić, iż konkurs ma charakter ogólnopolski i spośród niemalże 300 prac nagrodzonych i wyróżnionych w równych kategoriach wiekowych zostało niemalże 70 dzieł plastycznych naszych małych artystów. W gronie najbliższych Filip odebrał dyplom i nagrodę w siedzibie Galerii Tarasin. Składamy serdeczne gratulacje, a za niewielki udział w tym przedsięwzięciu Pana Tomasz Zdanowicza, składamy podziękowanie, bowiem Pan wychowawca klasy IV po prostu zawiózł prace na konkurs.  Filip Jopek jest kolejnym uczniem godnie reprezentującym naszą szkołę w konkursach spoza terenu gminy Blizanów.