22 Wrzesień przez Admin

Wizyta w Gnieźnie

Uczniowie Szkoły Podstawowej zgodnie z tradycją wyjechali w dniach 18-20.09.2015r. na Ogólnopolski Zlot Młodzieży "Stąd nasz ród". Organizatorem zlotu jest Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych. Młodzi turyści mieli w trakcie tych kilku dni, mnóstwo atrakcji, wśród których wyróżniały się wycieczki turystyczno-krajoznawcze, a także gry miejskie. Ponadto trzeba było przygotować prezentację multimedialną o Chrzcie Polski, a doskonałą ku temu okazją jest zbliżający się jubileusz 1050 lat chrztu przyjętego przez Mieszka I. Uczniowie mieli także za zadanie przygotowanie najlepszej fotki z Gniezna. Wróciliśmy radośni i z workiem pełnym nagród. Zajęliśmy I miejsce w najlepszej prezentacji, II miejsce na najlepszą fotkę i III miejsce za rozwiązanie gry miejskiej.

Na Ostrowie Lednickim