11 Kwiecień przez rychnow

Warsztaty w Hotelu Kristoff

5 kwietnia uczniowie klasy III i IV uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych w hotelu Kristoff w niedalekim Łaszkowie. Spotkanie z pracownikami hotelu i restauracji miało na celu zapoznanie uczniów z zawodami hotelarza, recepcjonisty, menadżera, kelnera czy kucharza. Po hotelu oprowadziła nas menadżerka firmy przesympatyczna Pani Małgosia. Mieliśmy okazję zobaczyć pokój nowożeńców, restaurację, salę poświęconą większym imprezom, a nawet porozmawiać  z szefem kuchni. Byliśmy, więc w miejscach na co dzień niedostępnych gościom i możemy poświadczyć, że hotel i restauracja Kristoff spełnia najwyższe standardy i jakości  usług. W trakcie oprowadzania uczniowie mieli też okazję obejrzeć zdjęcia wyjątkowych gości hotelu, m.in. znanych aktorów, piosenkarzy czy kabareciarzy polskich, co świadczy o bardzo dobrej opinii tego komleksu. Na koniec uczniowie mogli zasmakować czekoladowej fontanny i mnóstwa owoców, zatopionych w tym jakże arcyprzyjemnym płynie. Spotkanie odbyło się w ramach doradztwa zawodowego, a dokładnie innowacji pedagogicznej „Zawodowy zawrót głowy”. Serdecznie dziękujemy Pani Renacie Kościelak za organizację wyjazdu, Państwu Tomczyk i pozostałym rodzicom Pani Justynie Pietrzak i  Pani Iwonie Kmieć  za sprawne mobilne przemieszczenie dzieci do hotelu oraz Panu Tomaszowi Zdanowiczowi za opiekę i obecność. Szczególne podziękowania kierujemy do pani  Dyrektor Hotelu Agnieszki Domagała dzięki uprzejmości, której mogliśmy zorganizować ten wyjazd i poznać  funkcjonowanie hotelu od zaplecza. Dziękujemy również Pani menadżer, która sprawiła, że zajęcia były  niecodzienne i atrakcyjne. Uśmiech zadowolonych  dzieci to skarb bezcenny. Dziękujemy.