25 Kwiecień przez rychnow

Warsztaty mydlarskie

23 kwietnia 2018r. w naszej szkole odbyły się niezwykłe, zapachowe i baaaardzo kolorowe warsztaty robienia mydła. Uczniowie uczestniczyli w nich w ramach innowacji pedagogicznej dotyczącej higieny mycia rąk, a zainicjowanej przez Panią Renatę Kościelak i Pana Tomasza Zdanowicza. Podobnie warsztaty były pomysłem Pani Renaty, za co jesteśmy wszyscy bardzo wdzięczni. Dzieci pracowały niezwykle zgodnie. Było wesoło i bardzo kreatywnie. Mamy nadzieję, że dzieci zapamiętają, iż mycie rąk kilka razy dziennie to sprawa najwyższej wagi. Warsztaty pozwolą im zdobyć tą świadomość w sposób atrakcyjny. A zapach gliceryny i pięknych olejków zapachowych jeszcze przez długie dni będzie unosił się w naszej szkole jako pamiątka po warsztatach.