12 Marzec przez rychnow

Warsztaty fotograficzne

Fotografia jest dziś w zasięgu każdego, kto posiada umiejętność  obsługi urządzeń elektronicznych. Trzeba jednak poznać parę sztuczek, dzięki którym zdjęcia będą naprawdę dobre. Przyda się także użycie akcesoriów. Czasem wystarczy latarka w telefonie, czasem zasadne będzie użycie czegoś innego. Aby zapoznać się z tajnikami  fotografowania zaprosiliśmy do naszej szkoły na warsztaty Panią Izabelę Stanisławską dla, której fotografia to przede wszystkim pasja. W warsztatach wzięła udział klasa III i IV.  Na zajęciach uczniowie dowiedzieli się jak robić zdjęcia, które zaskoczą wszystkich!  Poznaną  wiedzę wykorzystali oczywiście w praktyce. Mieli okazję wykonać zdjęcia  i poczuć się jak prawdziwi specjaliści w dziedzinie fotografii. Mogli spojrzeć na fotografowanie z punktu widzenia eksperta. Wykonywanie zdjęć było nowym doświadczeniem oraz niezłą zabawą. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie pani Izabeli Stanisławskiej , która z ogromnym entuzjazmem  podeszła do zadania i w sposób  profesjonalny przedstawiła tajniki fascynującej sztuki fotografowania. Dziękujemy również  pani Renacie Kościelak i panu Tomaszowi Zdanowiczowi, którzy zorganizowali wyżej wymienione warsztaty w ramach  innowacji  pedagogicznej "Zawodowy zawrót głowy".   Okazało się , że spotkanie z fotografią to nie tylko nauka obsługi aparatu i poznanie podstaw wykonywania zdjęć. Warsztaty stworzyły okazję do lepszego poznania otaczającego świata i odkrywania w sobie nowych umiejętności, pozwoliły wszystkim uczestnikom na ekspresję przeżywanych emocji. Było super !