06 Wrzesień przez rychnow

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018

Po długiej wakacyjnej przerwie powrót do szkoły -  4 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.  Najpierw uczestniczyliśmy w mszy św. celebrowanej przez  tutejszego księdza proboszcza  Przemysława Krzywańskiego, po której przemaszerowaliśmy do naszej szkoły, gdzie odbyła się oficjalna część uroczystości.  Wszyscy zgromadzili się w sali gimnastycznej, by oprócz powitania nowego roku szkolnego, powitać także nowego dyrektora  szkoły  - pana  Jakuba Pokojowczyka . Uroczystego  a zarazem bardzo serdecznego powitania dokonała pani Ewa Prus  prezes  stowarzyszenia , które jest organem prowadzącym  szkołę. Miłe słowa  usłyszał  również nowy dyrektor od  najmłodszych.  Wielu  sukcesów  zawodowych  w wykonywaniu nowych obowiązków  życzył przewodniczący  Samorządu Uczniowskiego  Hubert Kubicki.  Pan dyrektor serdecznie powitał wszystkich zgromadzonych uczniów,  wraz z rodzicami  oraz zaproszonych gości .  Uczniom życzył  dużo zapału do nauki oraz osiągania jak najlepszych wyników w nauce i zachowaniu, mnóstwa sukcesów w konkursach , nauczycielom  cierpliwości i wytrwałości, satysfakcji z wykonywanej pracy, a także wielu sukcesów w pracy dydaktyczno-wychowawczej, natomiast pozostałym pracownikom szkoły- spokoju i zadowolenia z pracy. Nadzwyczaj miłe były słowa podziękowania  dla  nauczycieli ,pracowników szkoły i przedstawicieli  stowarzyszenia , którzy  zaoferowali  swoją pomoc  i  wprowadzili nowego  dyrektora  w tajniki szkolnej  rzeczywistości.

Życzymy wszystkim spokojnego i pełnego sukcesów roku.