01 Grudzień przez rychnow

Świeto Pluszowego Misia

27 listopada we wtorkowe popołudnie dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego świętowały Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia, dzieci przyniosły swoje ukochane misie. Na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w  Blizanowie z filią w Rychnowie uczestniczyły w krótkich, ale niezwykle atrakcyjnych zabawach zorganizowanych przez pracownika biblioteki panią Anię Bartczak. Dzieci miały okazję posłuchać ilustrowanych opowiadań, zobaczyć książki o tematyce dziecięcej oraz wspólnie bawić się ze swoimi misiami przy muzyce. Nie zabrakło słodkich przysmaków. To był bardzo atrakcyjny dzień dla naszych dzieci. Uśmiech nie schodził im z ust. Dziękujemy pani Ani za przygotowanie ciekawych i atrakcyjnych  zajęć dla naszych maluchów a paniom z przedszkola p. Sylwii Wawrzyniak, p. Paulinie Grzelak i p. Alicji Kwiryng za współpracę przy organizacji tego jakże ważnego dnia w życiu przedszkolnej społeczności.