29 Wrzesień przez rychnow

Spotkanie z policjantem

Stawiamy na bezpieczeństwo dzieci  i dlatego też 28 września 2017 roku w naszej szkole i przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantami z Komisariatu Policji w Stawiszynie. Tematem wizyty było utrwalenie z uczniami zasad  ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień bezpieczeństwa najmłodszych w domu, przedszkolu i szkole. Sporo czasu poświęcono również na zagadnienia związane z zagrożeniami jakie niesie internet . Spotkanie było bardzo interesujące i pouczające, upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Na zakończenie  przedszkolaki i pierwszoklasiści wyrecytowali piękne wierszyki oczywiście tematycznie związane z bezpieczeństwem na drodze.  Dziękujemy za przekazanie wiedzy teoretycznej, która z pewnością znajdzie zastosowanie w praktyce.