21 Listopad przez rychnow

,,Śpiewam Tobie Polsko”

20 listopada br. dzieci z punktu przedszkolnego i oddziału przedszkolnego w Rychnowie  wzięły udział w Międzygminnym przeglądzie piosenki  dziecięcej pt. ,,Śpiewam Tobie Polsko” w Stawiszynie pod patronatem Burmistrza Stawiszyna. Dzieci zaprezentowały piosenki patriotyczne. Julia Kleczewska i Lena Kubasik w duecie zaśpiewały piosenkę  ,, Przybyli ułani pod okienko”.  Drugim duetem był Fabian Kwiryng i Lena Pawlak w piosence pt. ,,Jestem Polakiem”. Brawa dla małych artystów za odwagę i piękny występ. Dzieci prezentowały bardzo wysoki poziom i dostarczyły publiczności wiele niezapomnianych wrażeń. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy upominek. Życzymy dalszych sukcesów na scenie. Opiekunom p. Sylwii Wawrzyniak i p. Paulinie Grzelak dziękujemy za rzetelne przygotowanie  uczniów do występów. Serdeczne podziękowania składamy również wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji wyżej wymienionego przeglądu, dzięki takim wspaniałym inicjatywom nasze maluszki mogły zaistnieć na scenie i  zaprezentować  swoje wokalne umiejętności.