05 Czerwiec przez rychnow

Przedszkolaki w wierszach o zdrowiu

15 maja br. dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego z naszej szkoły wzięli udział  w I Gminnym Konkursie Poezji Dziecięcej dla Przedszkolaków „Przedszkolaki o zdrowiu wiedzą wiele”. Organizatorem konkursu było Niepubliczne Przedszkole „Leśne Skrzaty” w Jarantowie i Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Jarantów „Od Przedszkolaka Do Żaka” w Jarantowie. Prezentacje recytatorskie poświęcone były zdrowiu . Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i w nagrodę po kilka książeczek, a najlepsi książki z autografem autora – Wojciecha Widłaka i statuetki-sowy. Oczekiwanie na werdykt umilił poczęstunek i występ taneczny przedszkolaków z Jarantowa. Pierwsze miejsce z grupy trzylatków zajęła Julia Kleczewska oraz z pierwsze miejsce z grupy czterolatków  Zuzanna Stojecka. Z oddziału przedszkolnego z grupy pięciolatków III miejsce zajęła Amelia Mielcarek oraz wyróżnienie otrzymała Lena Pawlak z sześciolatków. Dziękujemy wychowawcom za przygotowanie- pani Sylwii Wawrzyniak i pani Klaudii Melce. Gratulujemy!!!