22 Marzec przez rychnow

Pierwszy Dzień Wiosny

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez szkolną dziatwę, pełen przygód, zabawy i integracji. Wspólne obchody tego święta na stałe wpisały się w kalendarz imprez szkolnych. 21 marca   zarówno dzieci te małe, jak i te duże pożegnały zimę i powitały upragnioną wiosnę. Tego dnia Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem pana Tomasza Zdanowicza przygotował  wiele atrakcyjnych zabaw i niespodzianek. Nauczyciele, uczniowie i przedszkolacy ubrani w kolorowe, wiosenno-bajkowe stroje pomagali przegonić mroźną zimę, biorąc udział w licznych  zabawach, pokazie mody  oraz  konkursie plastycznym "Wiosenne inspiracje". Uczniowie klas strszych przebrali sie za nauczycieli naszej szkoły. Wszyscy byli niesamowicie ucharakteryzowani i naprawdę przypominali nauczycieli. Chociaż aura za oknem przypominała zimę, to zabawa była udana, a takie spędzanie czasu w szkole jest super nauką  poprzez  zabawę!!!