05 Grudzień przez rychnow

Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która odbyła się w naszej szkole 03 grudnia 2018r. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności . Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i tańce. Po części artystycznej, dzieci obiecały zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pan dyrektor Jakub Pokojowczyk dokonał uroczystego pasowania na przedszkolaka. Dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką budziło wiele pozytywnych emocji i z pewnością zostanie na długo w pamięci naszych milusińskich. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania oraz mały upominek. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Dziękujemy wychowawczyni p. Sylwii Wawrzyniak  za przygotowanie tej wspaniałej i ważnej w życiu przedszkolnym uroczystości. Za pomoc w przygotowaniach dziękujemy również p. Alicji Kwiryng i  rodzicom, którzy zadbali o miłą atmosferę  przy słodkościach i kawie.