07 Listopad przez rychnow

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 3 listopada 2017 roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Bohaterami spotkania były oczywiście najmłodsze dzieci. W wydarzeniu wzięli udział zaproszeni rodzice, dyrektor szkoły pan Jakub Pokojowczyk oraz goście: Prezes Rychnowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży pani Ewa Prus oraz  przewodnicząca Rady Rodziców pani Jolanta Tomczyk. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem wychowawczyni pani Sylwii Wawrzyniak. Występując przed tak wielką publicznością, wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Przepięknie recytowały wierszyki i śpiewały piosenki.  Punktem kulminacyjnym spotkania było pasowanie, którego, magicznym ołówkiem, dokonał Pan Dyrektor. Dzieci złożyły także ślubowanie. Na zakończenie maluchy otrzymały dyplomy i prezenty ufundowane przez Radę Rodziców oraz Stowarzyszenie. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy pozowali do pamiątkowych zdjęć. Zwieńczeniem dnia był słodki poczęstunek w stołówce.