24 Kwiecień przez rychnow

,, Opowieści z naszego dzieciństwa” Przedstawienie Wrocławskiego Teatru ,,Artenes” w Centrum Kultury Sztuki w Kaliszu. Wyjazd z najmłodszymi do teatru

W czwartek 19 kwietnia 2018r. dzieci z Punktu Przedszkolnego i Oddziału Przedszkolnego razem z wychowawcami Sylwią Wawrzyniak i Justyną Filipowicz wybrali się autokarem do Centrum Kultury  i Sztuki w Kaliszu  na przedstawienie teatralne ,, Opowieści z naszego dzieciństwa” . Spektakl przypominał baśnie niosące pozytywne i ponadczasowe przesłania . Narratorem był Ole Zmruż Oczko, który opowiadał  dzieciom różne baśnie. Dzieci mogły zobaczyć : ,,Świniopasa”, „ Krzesiwo”  i „ Szczęśliwą rodzinę”. Każda z baśni niosła morał i ponadczasowe przesłanie. W przedstawieniu wykorzystano piosenki śpiewane przez bohaterów poszczególnych baśni. Dla dzieci było to ogromne przeżycie. To przedstawienie  wzbudziło wiele pozytywnych emocji. Wspólny wyjazd można zaliczyć do udanych.