10 Wrzesień przez rychnow

Nowy rok szkolny 2018/2019 rozpoczęty.

3 września uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019. Dyrektor szkoły pan Jakub Pokojowczyk powitał wszystkich przybyłych uczniów, nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości,  a szczególnie serdecznie powitał najmłodszych uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Dyrektor szkoły życzył wszystkim dobrego roku szkolnego - wielu sukcesów, wzajemnej życzliwości, zaufania, aby przebywanie w naszej szkole sprawiało dużo przyjemności. Nauczycielom niegasnącego zapału, dużo sił w pokonywaniu trudności i satysfakcji ze współpracy z uczniami. Uczniom nowych pięknych doświadczeń, motywacji do realizacji swoich pasji i zainteresowań, wytrwałości w realizacji celów i powodzenia. Rodzicom i opiekunom cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu swoich dzieci i wiele radości z ich osiągnięć.