22 Czerwiec przez rychnow

Nocowanie w szkole

W piątkowy wieczór 15 czerwca sześciolatki i uczniowie z  klas I- III  spotkały się w szkole. Od godziny 19.00 dzieci  pod opieką wychowawców przygotowywały klasy na nocne atrakcje. Mnóstwo frajdy sprawiło im samo taszczenie materacy i rozkładanie śpiworów. Po grilowaniu , kiedy zrobiło się już zupełnie ciemno, a szkoła była tylko dla dzieci, była okazja do wspólnej zabawy i integracji. Po pełnym przeżyć wieczorze, przyszła pora na umycie się i odpoczynek. Mimo późnej godziny nikomu jednak nie chciało się spać. Zgasło świtało, rozmowy i śmiechy zaczęły cichnąć. Dobre szkolne skrzaty czuwały, aby nic dzieciom nie zakłóciło nocnego odpoczynku. Rano po własnoręcznie przygotowanym posiłku, dzieci rozeszły się do domów. Dla wielu uczniów był to pierwszy samodzielny nocleg poza domem. Rodzicom gratulujemy tak dzielnych i cudownych dzieciaków!  Panu Tomaszowi Zdanowiczowi dziękujemy za koordynowanie całą akcją, a pani Justynie Filipowicz, Jolancie Bednarek i Renacie Kościelak za opiekę nad dziećmi.