21 Marzec przez rychnow

Niezapomniane chwile w Bajkolandzie

Każda wycieczka autokarowa jest dla naszych przedszkolaków ogromną frajdą i niezwykłą okazją do przeżycia niezapomnianych chwil. Dzień 08 marca  2019 roku zapowiadał się zatem bardzo atrakcyjnie dla dzieci z punktu  przedszkolnego ,oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej, ponieważ wszystkie doskonale zdawały sobie sprawę dokąd się wybierają i jaki jest cel planowanej podróży. Dobry humor i pogodny nastrój towarzyszył naszym podopiecznym od samego początku wyjazdu do ,,Hali Gali” w Kaliszu.

W Bajkolandzie przez dwie godziny, wśród kolorowych piłeczek, zjeżdżalni, tajemniczych przejść, jeździków, bujaków, autek, klocków i zabawek dzieci mogły wyszaleć się do woli. Zabawy sprawiły im wiele radości, zaspokoiły naturalną potrzebę ruchu, rozwijały kontakt oraz relacje koleżeńskie. Na koniec  dzieci zjadły wspólny posiłek.

Nad bezpieczeństwem dzieci podczas wycieczki czuwały wychowawczynie pani Sylwia Wawrzyniak, Klaudia Melka i Justyna Filipowicz. Wszyscy w przyjemnej atmosferze wrócili do Rychnowa, gdzie na dzieci czekali stęsknieni rodzice.