16 Listopad przez rychnow

Pokaz baniek mydlanych

W naszej szkole  odbył się dziś  bajkowy pokaz baniek mydlanych. Najmłodsze dzieci  z przedszkola i klas I-III naszej szkoły miały okazję zaobserwować jak powstają te cudne tęczowe kule. Uczniowie obserwowali bańki mydlane w różnych kombinacjach, kolorach i wielkościach. Animatorzy do ich wytwarzania używali wytwornic i wszelkich możliwych sprzętów w przeróżnych kształtach i rozmiarach. Dzieci mogły same zamknąć się w ogromnej bańce mydlanej. Pokaz był zachwycający. Przy czym największy entuzjazm dziecięcej widowni budziły bańki mleczne, które pękając zamieniały się w chmurę dymu. Ta znakomita zabawa, trwała ponad godzinę i przyniosła dużo radość i uśmiechu na dziecięcych twarzyczkach. Dziękujemy panu  Dyrektorowi Jakubowi Pokojowczykowi za zaproszenie do naszej szkoły ekipy profesjonalnych animatorów, którzy wyczarowali  tak zjawiskowy pokaz.