02 Styczeń przez rychnow

Niecodzienny konkurs rozstrzygnięty

W przedświątecznym tygodniu w naszej szkole został zorganizowany niecodzienny konkurs między klasowy. Mianowicie uczniowie mieli za zadanie ozdobić w klimacie świąt bożonarodzeniowych drzwi do swoich klas. Pomysłów naszym uczniom nie brakowało. W efekcie każda z sal ozdobiona była innymi motywami. Pojawiły się gwiazdki, bałwanki, choinki i sanie ciągnące św. Mikołaja. W skład jury weszli Pan Dyrektor, Pani Ula i Ksiądz Proboszcz. Wybór okazał się nie lada wyzwaniem. Po burzliwych naradach ostatecznie zdecydowano o przyznaniu jedynie I nagrody klasie IV, a pozostałym klasom wręczyć wyróżnienia. Za podsuniecie pomysłu dziękujemy Pani Renacie Kościelak, a nad całością czuwał opiekun Samorządu Uczniowskiego Pan Tomasz Zdanowicz. Pozostało jedynie rozdać dyplomy i słodkie nagrody. Takim miłym akcentem rozpoczęliśmy nowy rok w Szkole Podstawowej w Rychnowie.