01 Styczeń przez rychnow

Narodzony w domu, na ulicy i w sercu

21 grudnia w naszej szkole już na całego czuć było bożonarodzeniowe świętowanie. Od rana uczniowie we własnych klasach szykowali się do klasowych wigilii wraz z wychowawcami. O godzinie 10:45 aktorzy z koła teatralnego zaprezentowali przedstawienie, pt. ”Narodzony w domu, na ulicy i w sercu”. Występ był bogaty nie tylko w kolędy, ale i w świąteczne przesłanie. Każdy ma szansę zmienić swoje serce, gdy tylko wyruszy do Betlejem. Wszyscy zagrali rewelacyjnie. Niewątpliwie bardzo wzruszającym akcentem był śpiew Michaliny Gołza o miłości rosnącej między nami i to nie tylko od święta. Zresztą wzruszeń było zdecydowanie więcej. Autorem i reżyserem przedstawienia był pan Tomasz Zdanowicz, a pomocą służyła pani Renata Kościelak, która także wykonała wspaniałą dekorację. Serdecznie naszym nauczycielom dziękujemy. W drugiej części spotkania pan Dyrektor podsumował wraz z księdzem Proboszczem Przemysławem Krzywańskim konkurs na bożonarodzeniową szopkę. Warto podkreślić, że ksiądz Proboszcz zasponsorował także nagrody książkowe. Pięknie dziękujemy. Po wspólnym odśpiewaniu świątecznej piosenki w ramach karaoke, w radosnych nastrojach rozeszliśmy się do naszych domów.