09 Maj przez rychnow

Konkurs na najładniejszą palmę wielkanocną

Tuż przed Niedzielą Palmową nasz ksiądz Proboszcz Przemysław Krzywański zorganizował międzyklasowy konkurs na najładniejszą palmę wielkanocną. Wszystkie klasy miały jeden tydzień na przygotowanie własnoręcznie zrobionej palmy. Każdy ochoczo zabrał się do pracy. Oprócz odpowiedniego udekorowania, uczniowie wzięli sobie za punkt honoru wykonanie jak największej palmy. Bardzo pozytywna reakcja księdza Proboszcza wskazywała, że jego oczekiwania przeszły wszelką granicę. Palmy były wyjątkowo piękne i kolorowe. Do jury został zaproszony oprócz księdza także nasz Pan Dyrektor Jakub Pokojowczyk. Zadanie wyłonienia zwycięzcy okazało się być niezwykle trudne. Ostatecznie zwyciężyła klasa V. Ksiądz przygotował wyjątkowo atrakcyjne nagrody rzeczowe, m.in. w postaci słuchawek do telefonu. Wręczenie nagród i zaprezentowanie wszystkich palem miało miejsce w trakcie procesji w Niedzielę Palmową. Dodatkową korzyścią konkursu było silne zintegrowanie klas i nabycie umiejętności pracy w grupie. Gratulujemy zwycięzcom, a księdzu Proboszczowi serdecznie dziękujemy i przy okazji wręczyliśmy bukiet imieninowych kwiatów od całej społeczności szkolnej.