03 Październik przez rychnow

Jesień w przedszkolu

W piątek 21 września  dzieci z punktu przedszkolnego i oddziału przedszkolnego wraz z wychowawcami  Sylwią Wawrzyniak i Pauliną Grzelak powitały ,,Pierwszy Dzień Jesieni”. Już wszystkie dzieci wiedzą, że ,,Jesień” to pora roku, a zauważyć ją  możemy po pięknych kolorowych liściach, owocach, i warzywach z naszych ogrodów. Jesień to również mgły, opady i odlatujące ptaki. Dzieci poznały dary jesieni, odgadywały zagadki, ale również nie zabrakło wspólnych zabaw ruchowych na świeżym powietrzu. Ten dzień obfitował w zabawy o tematyce jesiennej. Dzieci bawiły się również kolorową chustą animacyjną oraz barwnymi bańkami. Dzieci wyklejały kontur Jesieni kolorowymi liśćmi.  Wszyscy świetnie się bawiliśmy.