10 Grudzień przez rychnow

I miejsce w Powiatowym Konkursie Kartka Bożonarodzeniowa

Uczeń naszej szkoły Krystian Niciejewski zajął  I  miejsce w XI edycji  Powiatowego Konkursu Plastycznego „Kartka Bożonarodzeniowa”.  Dyplom i nagrodę odebrał  9 grudnia 2017 roku podczas XV Świątecznego Spotkaniu z Tradycją  w restauracji  Bursztynowy Dwór. Zwycięska kartka prezentowała się świetnie. Wyróżnienia zdobyli również :  Stanisław Tomczyk z klasy II, Michał  Cichorek z klasy III i  Malwina Agaciak z klasy VI.  Gratulujemy uczniom pomysłowości i kreatywności. Organizatorom dziękujemy za wkład pracy włożony w przygotowanie konkursu i super nagrody, które wywołały mnóstwo radości na dziecięcych twarzach.  Świąteczne kartki  uczniowie przygotowali pod kierunkiem pani Renaty Koscielak.