17 Październik przez rychnow

I miejsce w konkursie plastycznym dla klas I-III !!!!

Uczeń naszej  szkoły  Antoni  Kmieć  zajął  I miejsce  w  konkursie plastycznym dla uczniów  klas I-III szkół podstawowych z terenu południowo-wschodniej Wielkopolski (powiaty: jarociński, grodzki Kalisz, kaliski, kępiński, krotoszyński, ostrowski, ostrzeszowski, pleszewski). Antoś wykonał bardzo ciekawą pracę plastyczną  pt. "Atrakcje Wielkopolski".   Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych.  Laureaci (trzech nagrodzonych uczniów wraz z opiekunami) zostaną zaproszeni do udziału   w wycieczce po regionie ( pod koniec października 2017 r.)  oraz na uroczystość podsumowania projektu  w  siedzibie ODN Kaliszu w dn. 20 listopada br. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną zaprezentowane podczas okolicznościowej wystawy podsumowującej działania projektowe. Czekamy z niecierpliwością. Gratulujemy Antosiowi i pani  Renacie Kościelak pod opieką, której uczeń wykonał pracę .