02 Czerwiec przez rychnow

Festyn z okazji Dnia Dziecka

Moc atrakcji dla małych i większych, znakomita atmosfera, uśmiechnięte dziecięce twarze. Nawet pogoda dopisała. Tak wyglądał tegoroczny festyn w naszej szkole.  Organizatorzy imprezy z okazji Dnia Dziecka  tradycyjnie  zadbali, żeby był to niezapomniany dzień.

W programie festynu znalazły się animacje – gry, zabawy, konkursy prowadzone przez  nauczycieli , malowanie twarzy, pokaz mega baniek, dmuchańce  -skakańce,  budowle z wielkich kloców i inne.  Amatorzy  doznań sportowych mogli sprawdzić się w grze w piłkę nożną. Na uczestników festynu  czekał  smakowity poczęstunek :kiełbaski z  grila, bigos, sałatki warzywne, zupy.  Ogromnym powodzeniem cieszył się sok wyciskany ze świeżych owoców.  Należy podkreślić, że skorzystanie z tak ogromnej ilości atrakcji i posiłków było dla dzieci  całkowicie bezpłatne.

„Życie to plac zabaw” – napisał Laurent Gournelle. W czasie tegorocznego festynu właśnie teren wokół naszej szkoły przypominał  taki wielki, radosny plac zabaw. Mamy świadomość, że im więcej możliwości wspólne,j twórczej zabawy stworzymy dzieciom na początku ich życiowej drogi, tym pełniejsze i piękniejsze będzie ich życie w przyszłości.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że spotkamy się znów za rok!