14 Październik przez rychnow

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.

Dnia 13.10.2017 r. odbyła się akademia  z  okazji  Dnia  Edukacji Narodowej, na którą przybyli uczniowie, nauczyciele,  pracownicy obsługi   oraz rodzice i zaproszeni goście.

Przedstawienie przygotowały dzieci z  klasy V i  IV  pod kierunkiem pani Marleny Stojeckiej. Uczniowie  piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud , poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

Na zakończenie głos zabrał p.  Dyrektor  Jakub Pokojowczyk, który mówił o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Słowa uznania skierował  również  do dzieci i nauczycieli, którzy zaangażowali się w przygotowanie przedstawienia.   Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przebiegła w miłej, a jednocześnie podniosłej atmosferze. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Uroczystość spełniła zamierzone cele organizatorów.