04 Czerwiec przez rychnow

Dzień Dziecka

Moc atrakcji dla małych i większych, znakomita atmosfera, uśmiechnięte dziecięce twarze. Nawet drobny deszcz nie przeszkodził w wyśmienitej zabawie. Tak wyglądał tegoroczny festyn w naszej szkole. "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" . Rada Rodziców  tradycyjnie już zadbała aby był to niezapomniany dzień i żeby na wszystkich dziecięcych twarzyczkach gościła radość. Dzieci , rodziców  i nauczycieli powitał dyrektor szkoły  Jakub Pokojowczyk i prezes Rychnowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży pani Ewa Prus.

W programie festynu znalazły się animacje – gry, zabawy, konkursy, malowanie twarzy, pokaz mega baniek, dmuchańce  -skakańce, kule wodne. Dużym zainteresowaniem cieszyły  się przejazdy bryczką oraz zanawy ze strażakami z OSP  Rychnów. Amatorzy doznań sportowych mogli sprawdzić się w grze w piłkę nożną. Na uczestników festynu  czekał  smakowity poczęstunek. kiełbaski z  grila, bigos, sałatki warzywne, zupy.  Ogromnym powodzeniem cieszył się sok wyciskany ze świeżych owoców, wata cukrowa i popcorn.  Należy podkreślić, że skorzystanie z tak ogromnej ilości atrakcji i posiłków było dla dzieci  całkowicie bezpłatne.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że spotkamy się znów za rok!