28 Listopad przez rychnow

"Czy to wczoraj, czy to dziś - dzieciom jest potrzebny miś".

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest na całym świecie 25 listopada. W naszej szkole misie też miały swoje święto. 24 listopada trzylatki i czterolatki z przedszkola oraz pięciolatki i sześciolatki z oddziału  przedszkolnego udały się  do pobliskiej biblioteki. Był to wyjątkowy dzień dla wszystkich maluchów, którzy tego dnia nie rozstawali się ze swoimi pluszowymi ulubieńcami. Czytanie książek  z ,, Misiowej biblioteczki’’, zabawy muzyczno-ruchowe, układanie specjalnie przygotowanych na tę okazję -puzzli, które dzieci mogły zabrać do szkoły , tematyczne kolorowanki, nauka wierszyków, konkurs wiedzy o ,,niedźwiedziach’’,  to tylko niektóre z atrakcji. Na pożegnanie dzięki uprzejmości  pani Anny  Bartczak wszyscy otrzymali  ,,małe co nieco’’.  Święto Misia było nie tylko okazją do świetnej zabawy, lecz służyło także promocji czytelnictwa wśród uczniów naszej szkoły. Specjalne podziękowania dla Biblioteki Publicznej w Blizanowie za pomoc w zorganizowaniu tego wyjątkowego dnia.