21 Marzec przez rychnow

Bo warto pomagać !

"Każdy ma coś co może dać innym" (Barbara Bush)

Nie trzeba wielkich czynów, wystarczy mieć oczy szeroko otwarte i zrobić pierwszy krok. Uczennica klasy III  Antonina Janiak, podopieczna pana Tomasza Zdanowicza, kierując się wrażliwością i troską o drugiego człowieka, wykorzystując swój talent plastyczny namalowała przepiękny obraz, który następnie przekazała na aukcję dla małej Mai potrzebującej pomocy. Maja bardzo poważnie choruje. Na portalu społecznościowym ruszyła licytacja, która zakończyła się pięknym wynikiem. Obraz sprzedano za 252 zł. Gratulujemy Tosi pomysłu, który przyniósł tyle dobra. Jednocześnie cieszymy się, że nasi uczniowie realizują ideę wolontariatu, jakże bardzo potrzebnego w dzisiejszym świecie. Nie zapominajmy, że wolontariat to przede wszystkim poczucie bycia potrzebnym. Daje satysfakcję, spełnienie i wiele radości. Pomaga stać się lepszym człowiekiem, bardziej dojrzałym i odpowiedzialnym.

Tosiu gratulujemy!!!