26 Wrzesień przez rychnow

Wielkopolska Szkoła Roku – Wielkopolski Nauczyciel Roku

Z okazji uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej Marszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Marek Woźniak oraz Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Pani Marzena Wodzińska zaprosili dyrektora naszej szkoły, Pana Jakuba Pokojowczyka wraz z osobą towarzyszącą na uroczystą Galę wręczenia nagród i wyróżnień w prestiżowych konkursach „Wielkopolska Szkoła Roku” oraz „Wielkopolski Nauczyciel Roku”. Ta wspaniała uroczystość odbyła się w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu - 26 września.  Pani Marzena Wodzińska w swoim przemówieniu gratulowała wszystkim zgłoszonym do konkursów i dziękowała pedagogom  za ich codzienny trud wkładany w wychowywanie i edukowanie młodych pokoleń. Dyrektora naszej szkoły do nagrody „Wielkopolski Nauczyciel Roku” nominowała Rada Rodziców. Pan Jakub Pokojowczyk wraz z Wiceprzewodniczącą Rady Rodziców, Panią Justyną Pietrzak uczestniczyli zatem w tym święcie pracowników oświaty. Warto dodać, że zwieńczeniem Gali był wspaniały koncert zespołu Varius Manx &Kasi Stankiewicz. Zespół zagrał swoje kultowe przeboje, m.in. „Piosenkę księżycową”, ale także te najnowsze z płyty zatytułowanej „Ent”. Przeżycia niezapomniane, koncert zakończony owacją na stojąco!