22 Czerwiec przez rychnow

Konkurs plastyczny "Mój ulubiony las"

Mój ulubiony las” – tak brzmiał tytuł konkursu plastycznego ogłoszonego w związku z XIV festynem edukacyjnym „Spotkanie z lasem”, którego rozstrzygnięcie odbyło się 28 maja br. w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie, a wręczenie nagród 8 czerwca 2018r podczas festynu edukacyjnego. Jesteśmy bardzo dumni  ponieważ nasi uczniowie znaleźli się wśród nagrodzonych i wyróżnionych. Warto dodać , że na  tegoroczną edycję konkursu napłynęły łącznie 553 prace z 38 placówek szkolnych. W I kategorii wiekowej przyznano I miejsce Krystianowi Niciejewskiemu z klasy II a wyróżnienie Aleksandrze  Kozłowskiej .W grupie klas IV–VI SP  wyróżnienie zdobyła  Adam Prus,  w kategorii gimnazjum i klas VII -VIII  Bartosz Matczak. Gratulujemy pomysłowości i inwencji twórczej naszym artystom a pani Renacie Kościelak nieustających sukcesów podopiecznych.