29 Maj przez rychnow

DZIEŃ MAMY I TATY

25 maja przedszkolaki oraz zerówkowicze przygotowali dla swoich mam program artystyczny. Maluchy zaprezentowały się w tańcu kwiatów, tańcu motyli, piosenkach oraz wierszach. Szkolnej premiery doczekało się również tego dnia, przedstawienie ,,Jaś i Małgosia’’, które dzieci wystawiały podczas Przeglądu Teatrzyków Przedszkolnych i Szkolnych w Zbiersku.  Dzieci występowały  z ogromnym zaangażowaniem ukazując swoje zdolności  wokalne, recytatorskie oraz aktorskie. Tak jak umiały, z dziecięcym urokiem podziękowały za codzienny trud i  matczyną troskę. Na koniec  wszystkie mamy  zostały obdarowane pięknymi słonecznikami, które wywołały  na wielu twarzach łzy wzruszenia. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.                 Serdecznie dziękujemy pani Sylwii Wawrzyniak oraz Justynie Filipowicz za przygotowanie tego  świątecznego dnia oraz drogim mamusiom za pomoc w organizacji poczęstunku.

Z radością na ten najpiękniejszy dzień w roku czekali również rodzice klas I-III. Mamy eleganckie i dumne oczywiście razem z tatusiami przybyły do szkoły na kameralne klasowe spotkania. Każda z klas przygotowała  niespodzianki. Klasa II samodzielnie namalowała przepiękne maki i upiekła ciasteczka francuskie, a klasa III podarowała  lniane torby ozdobione własnoręcznie wykonanymi rysunkami. Potem najmłodsi  szczęśliwie zaprezentowali to, co przygotowali ze swoimi nauczycielami. Klasa I wyrecytowała pięknie wierszyki. Rodzice klasy II obejrzeli fantastyczną prezentację multimedialną, w której to pociechy powiedziały za co najbardziej kochają swoją mamę i tatę.  Słodki poczęstunek przygotowała również klasa V. Na twarzach rodziców oprócz uśmiechu pojawiły się też łzy, ale były to łzy szczęścia i dumy.  Wszystkie  spotkania  przebiegały w bardzo ciepłej i miłej  atmosferze. Dziękujemy  wszystkim wychowawcom za trud włożony w przygotownie  tego wyjątkowego dnia.