03 Marzec przez rychnow

Rekolekcje wielkopostne

W dniach 26.02 - 28.03  wspólnie przeżywaliśmy szkolne rekolekcje wielkopostne. Ćwiczeniom duchowym przewodził ks. Mateusz, a wspomagał go proboszcz tutejszej parafii ks. Przemysław Krzywański. W trakcie tych trzech intensywnych dni ksiądz rekolekcjonista dał nam szansę na nowo zjednoczyć się z Panem Jezusem podczas nauk katechetycznych, podczas sakramentu spowiedzi świętej, adoracji Najświętszego Sakramentu, czy skłaniającej do przemyśleń drogi krzyżowej, która odbyła się właśnie w szkole.  Były to szczególne dni roku szkolnego. Choć wolne od zajęć dydaktycznych, to jednak pełne nauki. Dostarczyły nam wiele ważnych i ciekawych myśli, do których z pewnością nie raz warto będzie wrócić. Dziękujemy księdzu rekolekcjoniście i księdzu naszej parafii za słowo boże i za wspólnie spędzony czas. Tegoroczne  rekolekcje niech będą dla nas wszystkich prostym zaproszeniem do spojrzenia na tajemnicę własnych, wewnętrznych zmagań, oczyma wiary.