17 Grudzień przez rychnow

I miejsce naszego ucznia w konkursie wojewódzkim "Bądź EKO, działaj EKO"

12 grudnia w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w  konkursie: „Bądź EKO, działaj EKO!” Konkurs przeprowadzony została pod hasłem „Walka ze smogiem”. Konkurs skierowany był do dzieci przedszkolnych, dzieci szkół podstawowych, uczniów liceów ogólnokształcących i szkół zawodowych rożnych typów. Każda grupa wiekowa miała inne zadania konkursowe polegające na przygotowaniu rysunku, plakatu lub spotu reklamowego. Do konkursu zgłoszono ponad tysiąc pięćset prac. Zarząd Województwa Wielkopolskiego nagrodził 39 z nich. Wśród nagrodzonych znalazł się uczeń naszej szkoły Antoni Kmieć, który zajął I miejsce w kategorii klas I-III szkoły podstawowej. Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu naszego ucznia.  Był to niezwykły dzień, który dostarczył wielu emocji Antosiowi i dumnym z sukcesu syna rodzicom. Wzruszenia nie kryła też wychowawczyni pani Renata Kościelak, pod kierunkiem, której mały artysta wykonał pracę.  Gala wręczenia nagród była bardzo starannie przygotowana i dostarczyła zgromadzonym gościom niezapomnianych wrażeń. Mieliśmy okazję podziwiać na żywo obrazy malowane piaskiem przez Tatianę Galitsynę, zwyciężczynię VI edycji programu Mam Talent. Miłą niespodzianką były magiczne pokazy w wykonaniu iluzjonisty Jędrzeja Bukowskiego. Dziękujemy organizatorom za wspaniałe nagrody i za wkład pracy włożony w przygotowanie wyżej wymienionego konkursu. Szczególne podziękowania kierujemy  do Pani Marzeny Wodzińskiej, która w  tak cudowny sposób potrafi wywoływać radość na dziecięcych twarzyczkach.