06 Grudzień przez rychnow

Naszą szkołę odwiedził dziś św. Mikołaj

W Dzień św. Mikołaja w naszej szkole panowało entuzjastyczne ożywienie. Jedni przystrajali świątecznie klasy, ubierali choinki, a inni dzielili się prezentami z okazji mikołajek. Wszyscy natomiast mieli niepowtarzalna okazję podziwiać przepięknie udekorowane klasowe drzwi, które są pokłosiem konkursu „Wpuść święta do klasy”. Na rozstrzygnięcie czeka, więc nietypowy konkurs szkolny. Tymczasem w naszym przedszkolu odbyły się wspaniałe zajęcia naszych najmłodszych pociech wraz z rodzicami. W ramach mikołajek przedszkolaki i ich rodzice przygotowywali wspólnie plakaty św. Mikołaja. To była znakomita okazja do promowania wartości, jaką jest rodzina, a dla szkoły do zacieśniania dobrych relacji z rodzicami. W międzyczasie do przedszkola zawitał prawdziwy św. Mikołaj, który przyniósł mnóstwo prezentów, a przedszkolaki odśpiewały mu świąteczną piosenkę. Po drodze św. Mikołaj odwiedził pozostałe klasy, gdzie wręczał uczniom drobne upominki. Nie zapomniał o nauczycielu oraz Panu Dyrektorze. Wszyscy byliśmy bardzo grzeczni w tym roku. Szaleństwo Świąt Bożego Narodzenia czas zacząć!