06 Grudzień przez rychnow

Wyróżnienie w finale konkursu "Bezpieczna droga do szkoły"

Dzieci z  naszej szkoły: Witold Fułek  uczeń klasy I i  Michalina Gołza uczennica klasy IV   zakwalifikowali się do drugiego  etapu  konkursu plastycznego "Bezpieczna droga do szkoły", który został zorganizowany przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu oraz Komendę Miejską Policji.  4  grudnia 2017r.  Witek  i Michasia pod czujnym okiem komisji artystycznej,  tworzyli w technice pastele olejne swoje pomysłowe prace.  Gratulujemy naszym uczniom  kreatywności.  Michalina Gołza zdobyła wyróżnienie, a jej praca znalazła się w kalendarzu "Bezpieczna droga do szkoły" na 2018 rok.   Warto nadmienić , że zasięg terytorialny konkursu obejmował następujące powiaty : kaliski, ostrowski, pleszewski, jarociński, krotoszyński, ostrzeszowski, kępiński oraz miasto Kalisz.  Jeszcze raz  gratulujemy uczniom  i pani Renacie Kościelak pod opieką, której dzieci wykonywały prace.