30 Listopad przez rychnow

Niezwykłe widowisko.

28 listopada za sprawą wyjazdu do Poznania, choć na chwilę przenieśliśmy się w zaczarowany świat jednej z najpiękniejszych baśni Pana Andersena. Mieliśmy wyjątkową okazję podziwiać rewię na lodzie, a zaprezentowano nam „Królową Śniegu”. Piękna historia została opowiedziana w sposób niezwykle olśniewający, a jeszcze na dodatek opowiedziana na łyżwach. Otóż aktorzy zaprezentowali nam wspaniały popis jazdy figurowej. Nie zabrakło piruetów w powietrzu oraz artystycznych układów choreograficznych. Wszystko na łyżwach. Niezwykłe widowisko. Aż żal się niektórym zrobiło, że sami nie potrafią tak jeździć. Dziękujemy Pani Marlenie Stojeckiej, która zorganizowała wyjazd, a pozostałym nauczycielom za opiekę i towarzyszenie w tej niewątpliwie baśniowej wyprawie.