17 Listopad przez rychnow

Lekcja pisania listów

15 listopada 2017r. uczniowie klasy III w naszej szkole podjęli się bardzo ciekawego zadania. Otóż, ośmieleni sukcesem z zeszłego roku, kiedy to napisaliśmy list do Rzecznika Praw Dziecka Pana Marka Michalaka, postanowiliśmy i w tym  kontynuować nasz klasowy projekt pisania listów do znanych ludzi. W związku z tym wybór padł  na Pana Prezydenta Polski Andrzeja Dudę. Wszystkie dzieci mają nadzieję, że Pan Prezydent przeczyta ich listy, a jeszcze po cichutku wierzą, że na nie odpowie. Pomysłodawcą zadania jest wychowawca klasy III Tomasz Zdanowicz. Przy okazji uczniowie poznają nową formę przekazywania treści, czyli list. Uczymy się więc przez zabawę, czyli bez stresu, ale za to z uśmiechem na twarzy.